Категории

.

Категории

.

Проба На Месинг Дизайн Слон Ушни Geary Закачалки Сензори Спирала Заостряне На Ушите Носилка Тунелни Корк Пиърсинг На Ушите Бижута

Проба На Месинг Дизайн Слон Ушни Geary Закачалки Сензори Спирала Заостряне На Ушите Носилка Тунелни Корк Пиърсинг На Ушите Бижута

BGN 5.90

Наличност
Налично


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : Месинг
* Бруто Тежина : 40g
*Големина : 4g(5мм), 2g(5.6 mm), 0g(7,6 милиметри)
*Пакување : ЈП кеси
*Многу Вклучувајќи : 1 Пар
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Основни характеристики

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Бижута За Тяло:
Бижута Штепсельной Вилици & Тунела
Формамодел:
Домашни любимци
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
FK16091801
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Мед

Избор на клиенти