Категории

.

Категории

.

3 бр./лот нов 1500mAh AHDBT-401 AHDBT 401 402 резервни батерии за GoPro go pro GOPRO4 HD Hero 4 Hero4 Black Silver Edition

3 бр./лот нов 1500mAh AHDBT-401 AHDBT 401 402 резервни батерии за GoPro go pro GOPRO4 HD Hero 4 Hero4 Black Silver Edition

BGN 21.00 BGN 24.30

Наличност
Налично

Компатибилни Модели : За Go Pro HERO4 и Go Pro AHDBT-401 AHBBP-401 Дигитална Камера Пакетот вклучува : 3x AHDBT-401 Батерии Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Основни характеристики

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера
търговска марка:
Batmax
Номер На Модела:
Gopro 4/AHDBT401
Цвят:
Бял
Тип На Батерията:
Акумулаторна литиево-йонна батерия
Обемът на:
1500mAh
волта:
3,7 в

Избор на клиенти