Категории

.

Категории

.

2 елемента нов 18V 2500mah RB18L25 литиево йонна батерия за Ryobi Power Tools безжична бормашина подмяна на P103 P104 P105 P108

2 елемента нов 18V 2500mah RB18L25 литиево йонна батерия за Ryobi Power Tools безжична бормашина подмяна на P103 P104 P105 P108

BGN 104.00 BGN 119.98

Наличност
Налично


502339 2 ПАРЧИЊА Нови 18 V 2500mah RB18 L25 Литиум Јонска Замена на Батеријата За Ryobi алат Cordless Вежба Замени P103 P104 P105 P108 2 ПАРЧИЊА Нови 18 V 2500mah RB18 L25 Литиум Јонска Замена на Батеријата За Ryobi алат Cordless Вежба Замени P103 P104 P105 P108 2 Години Гаранција Спецификација : Brand New го Замени Бренд : За Ryobi Votage : 18 V Капацитет : 2500m Ah/45 Wh Модел : RB18 L25 Користи Полначот : P113, P114, P116, P117, P118, P119, P125 Заменува Модели : P100, P102, P103, P104, P105, P107, P108 Компатибилни Модели : RYOBI BPL-1815 ГОДИНА, BPL-1820 G, BPL18151, BPL1820,YOBI BPL-1815 ГОДИНА, BPL-1820 G, BPL18151, BPL1820 Оваа Ryobi 18-Volt Литиум Батерија Пакет е компатибилен со сите Ryobi ЕДЕН+ 18-volt производи. Тоа е лесен дизајн за да се намали корисникот замор и карактеристики на одборот на гориво мерач за да се покаже колку моќ е на лево. Пакет содржина : 3*Нови 18 V 2500mah RB18 L25 Литиум Јонска Замена на Батеријата За Ryobi
За По-продажба
Било какви прашања или проблеми,ве Молиме Контактирајте со нас прво .Ние Ќе се Реши тоа во Добро Решение
И не остави Негативен Фидбек или Спор Веднаш, Ние ќе ви Одговори во 2 Дена.

Основни характеристики

Подмяна На Батерията:
ДА
Тип Набиране:
Само Батерии
Номер На Модела:
RB18L25 2500 ма за Ryobi
Тип:
Литиево-Йонна
Пакет:
Комплект 1
Размер:
Prismatic
търговска марка:
LERRANC
Номинална Мощност:
2500mAh
Номер На Батерията:
2 елемента
Номинално Напрежение:
18V
Вид На Батерията:
батерии електрически инструменти
Тип клетки:
Литиева Батерия
Съвместима модел:
За Риоби
Номинална Мощност:
2500mAh
зарежда:
Акумулаторна батерия
Подмяна На Батерията:
No

Избор на клиенти