Категории

.

Категории

.

4шт батерия за GoPro Hero 4 батерии AHDBT-401 Go Pro Hero4 bateria +двойно зарядно устройство за GoPro Hero 4 action Camera Battery

4шт батерия за GoPro Hero 4 батерии AHDBT-401 Go Pro Hero4 bateria +двойно зарядно устройство за GoPro Hero 4 action Camera Battery

BGN 28.00 BGN 33.50

Наличност
Налично

Компатибилни Модели : За Go Pro ХЕРОЈ 4 и Go Pro AHDBT-401 AHBBP-401 Дигитални Камери Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 4x AHDBT-401 Батерии 1x Двојна USB Полнач за батерии 1x USB Полнење Кабел 1x Упатство Истакна : Батеријата Складирање Случаи се вклучени во Врска со превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Основни характеристики

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Batmax
Цвят:
Бял
Номер На Модела:
AHDBT-401
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера
Тип На Батерията:
Акумулаторна литиево-йонна батерия
Обемът на:
1500mAh
волта:
3,7 в

Избор на клиенти