Категории

.

Категории

.

Цветни Райета Участък На Еластична Пътуване Помещение Защитно Покритие За 18-30 См Количка Чанта За Носене На Прах Куфар На Кутията Maleta Viaje

Цветни Райета Участък На Еластична Пътуване Помещение Защитно Покритие За 18-30 См Количка Чанта За Носене На Прах Куфар На Кутията Maleta Viaje

BGN 24.00 BGN 36.78

Наличност
Налично


Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!
Шарени Шарени Strentch Еластична Патнички Багаж Заштитна Маска За 18-30 Инчен Количка Случај Прашина Куфер Покрие Maleta Viaje
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Аксесоари За Пътуване
търговска марка:
Диспаланг
Широчина На Елемента:
27cm
Тегло На Продукта:
0.2kg
Вид На Модела:
Шарени
Дължина На Продукта:
44cm
Основен Материал:
Polyester
Височина На Продукта:
65cm
Състав На Материала:
90%полиестер+10%ликра
Аксесоари За Пътуване:
капака на багажника
Номер На Модела:
Капакът на корпуса колички
Малък Размер:
Применитесь за куфара 18-22 см
Средният размер на:
Применитесь за куфара 22-26 инча
Голям Размер:
Применитесь за куфара 26-30 см
Размер:
According to your suitcase size to choose
Водоустойчив:
ДА
Характеристика:
Защитна чанта, куфар
куфар:
Чанта Куфар 18-30 См
Опаковка:
найлонова торбичка за всяка част
is_customized:
Yes

Избор на клиенти