Категории

.

Категории

.

BigBigRoad за chevrolet sail Malibu epica, aveo Car Dash Cam Wifi DVR за Видео Рекордер Dual Camera Car Black Box night vision

BigBigRoad за chevrolet sail Malibu epica, aveo Car Dash Cam Wifi DVR за Видео Рекордер Dual Camera Car Black Box night vision

BGN 152.00 BGN 175.01

Наличност
Налично

Big Big Road За chevrolet плови Malibu epica aveo Автомобил Цртичка Cam Wifi DVR Видео Рекордер Двојно Камера Автомобил Црна Кутија ноќ визија Забелешка : важно !!!!! Ве молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас . ви благодариме. Производ Детали Моќен IC : Novatek 96655 Novatek 96655 да се осигурате дека сте Јамка Снимањето, можете да го наместите видео како фрагмент 1 минута / 3 минути / 5minutes. Тоа замени фрагменти снимен пред, ако складирање е полна . Поддршка 2 G - 32 G Микро SD картичка .
FHD 1080 P Видео, Full HD резолуција, Широк Поглед Агол Ноќ визија SONY IMX 322 1/3 CMOS сензор, поддршка WDR, 170 степен поглед агол, F2.0 , 6 парчиња очила камера, носи видео квалитет што го покажа подолу : Вграден-во G-Сензор Изградена-во G-Сензор, Зачувување на важни видео кога се сруши,ненадејно сопирање на посебна папка за да се избегне тоа беше overwrote. Можете рачно да поставите G-Сензор чувствителност од вашиот мобилен телефон.
Поддршка за i OS и Андроид СТАН манипулација 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Основни характеристики

Паметта Sd Карта:
Kingston Class10 8G, Kingston Class10 16G, липсата на TF карти
Тип Елемент:
Автомобилен видеорекордер
На езика на osd:
Hindi,Serbian,Spanish,Turkish,Maltese,Indonesia,Spain ' s Basque,Romanian,Finnish,Georgian,Norwegian,Hungarian,Japanese,Lithuanian,Galicia,Portuguese,Irish,Dutch,Icelandic,Italian,Chinese (Traditional),Latvian,Greek,German,English,Korean
Интерфейс:
AV-Out, WI-FI, Micro SD/TF карта
специални характеристики:
Анти-мъгла, цифрово увеличение, SD / MMC карта, показване на време и дата, автоматично баланса на бялото, Циклична запис, други, микрофон, Wi-Fi, за Откриване на движение, Антивибрация, широк динамичен диапазон,с огледало за обратно виждане, Циклична запис, G-сензор, нощно виждане,двойно обектив
Ъгъл На Виждане:
170°
Брой Лещи:
2
Оригинална Опаковка:
ДА
Максимална Външна Памет:
32 г
Кадъра В Секунда:
30
Формат На Видео:
Мова
Сензор За Изображения:
Sony CCD
Съотношение На Екрана:
4
сензорен екран:
No
Живот На Батерията:
24
Производител На Чипсети:
Novatek
търговска марка:
BigBigRoad
GPS дървар:
Няма
Видеокод:
H. 264
Пиксели:
1200мега
Батерия:
Няма
Необходимата Скорост На Рединг Карти Памет:
Клас 10
Резолюция На Камерата:
1920x1080
Режим На Сглобяване:
Скрит Тип
Размер На Дисплея:
APP Control Wifi DVR

Избор на клиенти