Категории

.

Категории

.

3in1 специална камера WiFi + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008

3in1 специална камера WiFi + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008

BGN 104.00 BGN 112.05

Наличност
Налично

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење
3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функција
Speica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара :
Audi A4 S4 B6(8 E/8 H) 2001~2005
Audi A4 S4 B7(8 E/8 H) 2005~2008
Audi RS4 Avant Quattro 2006~2008
Audi RS4 Carbriolet 2006~2008
3in1 Посебни Wi Fi Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Системот На Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008
3in1 Посебни Wi Fi Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Системот На Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008
Специјална Камера За Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008 (Наместо на табличка светилка) : 3in1 Посебни Wi Fi Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Системот На Audi A4 / S4 / RS4 2001~2008
Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) :
Огледало За Надгледување На :
Пакет :
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и малата големина освои't привлече никакво внимание.

Основни характеристики

търговска марка:
НОВОВИСУ
Тип На Сигнала На Алармата:
Алармени Системи, Резервни Камера Превозни Средства, Аксесоари
Автомобили:
Ауди
Кабел или безжична връзка:
Тел, Безжичен
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Материал На Черупката:
Пластмаса
Дължина видеокабеля:
6M
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло

Избор на клиенти