Категории

.

Категории

.

MAF сензор на масовия поток на въздуха OEM MD183609 E5T06071 за Mitsubishi Pajero Montero II L200 L400 90-14 MD183609 K-M

MAF сензор на масовия поток на въздуха OEM MD183609 E5T06071 за Mitsubishi Pajero Montero II L200 L400 90-14 MD183609 K-M

BGN 84.80

Наличност
Налично


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
MAF Сензорот Маса Протокот на Воздух Метар ОЕМ MD183609 E5 T06071 За Мицубиши Pajero Montero II L200 L400 90-14 MD183609
за :
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.

Основни характеристики

Завъртете Тип:
МД183609
Чувствителност:
МД183609
Обхват На Измерване:
МД183609
Разделителна способност:
МД183609
линеен:
МД183609
Хистерезис:
МД183609
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Тип:
Тип Топлинна
Повторяемост:
МД183609

Избор на клиенти