Категории

.

Категории

.

Нов сензор за положение на разпределителен вал за Hyundai Atos Santa Fe Sonata Trajet 1.0 1.1 2.0 2.4 39310-38050 3931038050

Нов сензор за положение на разпределителен вал за Hyundai Atos Santa Fe Sonata Trajet 1.0 1.1 2.0 2.4 39310-38050 3931038050

BGN 19.00 BGN 23.98

Наличност
Налично


JJ Autoparts
Детали за производот НОВИ Camshaft Позиција Сензор За Hyundai Atos Santa Fe Sonata Trajet 1.0 1.1 2.0 2.4 39310-38050 3931038050
Го заменува дилер дел броеви : 39310-38050 3931038050 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар
ЗА HYUNDAI SANTA FE СИТЕ Трим 2.4 L 2001-2004
ЗА HYUNDAI SONATA СИТЕ Трим 2.4 L 1999-2005
ЗА КИА ОПТИМА СИТЕ Трим 2.4 L 2001-2006
Пазарот на ЕУ
ЗА Hyundai
Atos MX 1.0 јас 1998/02-2002/03 999 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место
Atos MX 1.0 јас 2001/03-2015/12 999 кзм, 43 KW, 58 ГЛАСАЧКО место
Atos MX 1.1 2004/03-2015/12 1086 кзм, 46 KW, 63 ГЛАСАЧКО место
Atos Премиер MX 1.0 јас 1999/08-2015/12 999 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место
Atos Премиер MX 1.0 јас 2001/03-2015/12 999 кзм, 43 KW, 58 ГЛАСАЧКО место
Atos Премиер MX 1.1 2003/06-2015/12 1086 кзм, 43 KW, 59 ГЛАСАЧКО место
Atos Премиер MX 1.1 2005/09-2015/12 1086 кзм, 46 KW, 63 ГЛАСАЧКО место
Santa Fe јас СМ 2.0 2001/08-2006/03 1997 кзм, 99 KW, 135 КС
Santa Fe јас СМ 16 V 2.4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 100 KW, 136 КС
Santa Fe јас СМ 16 V 2.4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Santa Fe јас СМ 2.4 16 V 4x4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 100 KW, 136 КС
Santa Fe јас СМ 2.4 16 V 4x4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Sonata IV EF 2.0 16 V 2001/10-2004/11 1997 кзм, 96 KW, 131 КС
Sonata IV EF 2.0 16 V 1998/06-2001/10 1997 кзм, 100 KW, 136 КС
Sonata IV EF 16 V 2.4 1998/03-2001/10 2351 кзм, 105 KW, 143 КС
Trajet FO 2.0 2000/03-2008/07 1997 кзм, 100 KW, 136 КС
Нашите Услуги : еден на Еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.

Основни характеристики

линеен:
Стандарт
Хистерезис:
Стандарт
Преносимото Номер Детайли:
39310-38050 3931038050
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Производствен Номер Детайли:
39310-38050 3931038050
Повторяемост:
Стандарт
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Разделителна способност:
Стандарт
Обхват На Измерване:
Стандарт
Настаняване:
Разпределителен вал
Чувствителност:
Стандарт
Тип:
Фотоелектричния
Материал:
Стандарт
Цвят:
снимка
Друга Част № 1:
39310-38050 3931038050
Производствен Номер Детайли:
39310-38050 3931038050
Състояние:
НОВО
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
Тип:
Сензор За Положение На Разпределителен Вал

Избор на клиенти