Категории

.

Категории

.

Нов сензор за положение на коляновия вал за Merc GLK A B C S E 2729050043 272 905 00 43

Нов сензор за положение на коляновия вал за Merc GLK A B C S E 2729050043 272 905 00 43

BGN 38.00 BGN 43.18

Наличност
Налично


JJ Autoparts
Детали за производот НОВ Вратило Позиција Сензор За Merc GLK A B C S E 2729050043 272 905 00 43
Нашите Услуги : еден на Еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање на : имате 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки : треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Основни характеристики

линеен:
Стандарт
Производствен Номер Детайли:
2729050043 272 905 00 43
Хистерезис:
Стандарт
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Преносимото Номер Детайли:
2729050043 272 905 00 43
Повторяемост:
Стандарт
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Разделителна способност:
Стандарт
Обхват На Измерване:
Стандарт
Чувствителност:
Стандарт
Тип:
Фотоелектричния
Настаняване:
Колянов вал
Материал:
Стандарт
Цвят:
снимка
Друга Част № 1:
2729050043 272 905 00 43
Производствен Номер Детайли:
2729050043 272 905 00 43
Състояние:
НОВО
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
Тип:
Сензор За Положение На Разпределителен Вал

Избор на клиенти