Категории

.

Категории

.

Сензор на масовия поток на въздуха за Chrysler Crossfire Mercedes W163 W202 W203 W210 W220 W211 W463 W639 C208 C209 0280217515 0140360006

Сензор на масовия поток на въздуха за Chrysler Crossfire Mercedes W163 W202 W203 W210 W220 W211 W463 W639 C208 C209 0280217515 0140360006

BGN 38.56

Наличност
Налично

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви : 0280217515 0 280 217 515 0280217516 0 280 217 516
0891035 0140360006 1120940048 A1120940048 10928339
213719608010 FDM683 7516071 70640021 401331 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели :
Американскиот Пазар
2008 Chrysler вкрстен оган Ограничен Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2008 Chrysler вкрстен оган Ограничен Купе 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2007 Chrysler Crossfire База Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2007 Chrysler Crossfire База Купе 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2007 Chrysler вкрстен оган Ограничен Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2007 Chrysler вкрстен оган Ограничен Купе 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2006 Chrysler Crossfire База Конвертибилна 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu. Во. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated
2006 Chrysler Crossfire База Купе 2-Врата 3.2 L 3200 CC 195 Cu.

Основни характеристики

Повторяемост:
0891035 0140360006 1120940048 A1120940048 10928339
линеен:
x
Завъртете Тип:
0280217515 0 280 217 515 0280217516 0 280 217 516
Разделителна способност:
x
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Чувствителност:
TF-MAF095
Тип:
Вид На Гореща Тел
Хистерезис:
213719608010 FDM683 7516071 70640021 401331
Обхват На Измерване:
x
търговска марка:
ТРОФОМ
oe 1:
0280217515 0 280 217 515 0280217516 0 280 217 516
oe 2:
0891035 0140360006 1120940048 A1120940048 10928339
oe 3:
213719608010 FDM683 7516071 70640021 401331

Избор на клиенти