Категории

.

Категории

.

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал напълно нов OEM# 96253544 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.6 L за търговия на едро и дребно

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал напълно нов OEM 96253544 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.6 L за търговия на едро и дребно

BGN 39.84

Наличност
Налично


Авто Делови Camshaft позиција сензор Сосема нов ОЕМ# 96253544 CAM ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За BUICK EXCELLE 1.6 L За промет на Големо&Мало
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Основни характеристики

линеен:
-
Чувствителност:
-
Тип:
Магнитна Индукция
Материал:
-
Преносимото Номер Детайли:
96253544
Повторяемост:
-
търговска марка:
ДРЪЖ СЕ CHUANG
Обхват На Измерване:
-
Настаняване:
Разпределителен вал
Хистерезис:
-
Разделителна способност:
-
Производствен Номер Детайли:
-
Държава / регион на производството на автомобили:
-
Името на елемент :
Сензор за положение на разпределителен вал
OEM / номер:
96253544
Цвят:
Точно така, както показват снимките
Способността За Доставка:
5000pcs / month
условия на плащане:
Paypal / Western union / Aliexpress / T/T
Условия на доставка:
DHL, TNT, UPS, EMS, ARAMEX и т.н
Пакет:
Торбички балон + вътрешна кутия+външна кутия

Избор на клиенти