Категории

.

Категории

.

Дистанционно управление RGB интериора на автомобила подови Декоративна лампа цигара цветни безжичен контролер led светлини ленти за всички автомобили

Дистанционно управление RGB интериора на автомобила подови Декоративна лампа цигара цветни безжичен контролер led светлини ленти за всички автомобили

BGN 15.00 BGN 20.96

Наличност
Налично


Опис :
Далечински Управувач RGB Автомобил Внатрешни работи Кат Декоративни Ламби Цигара Шарени Безжичен Контролер LED Светла Лента за Сите Автомобили
Карактеристики : 1. Сосема нов и висок квалитет 2. Едноставен дизајн за вас убава, егзотични и romanti внатрешни работи 3. Двоен-страна лепило допрете достапна за инсталација 4. Тоа може да се користи за автомобил внатрешни работи подот или табла 5. Speical Карактеристики : Безжични Контрола декорација за светло 6. Безжична Контрола На 7. Далечински Функција : /исклучување, промена на боја, промена трепка шема, промена flshing брзина 8. Напон : 12 V DC-9. Светла Боја : Шарени
Пакет содржина :
1 сет декорација светлина, вклучувајќи 4 парче светла 1 запалка приклучок и 1 далечински контролер
Објектот Слика :
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки processedtimely по thepayment верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни характеристики

Люмены:
Друго
търговска марка:
СИНФОК
Тип Елемент:
Атмосферни Лампа
Характеристика:
Дистанционно Управление
Тип Елемент:
Вратите Светлини
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Модел автомобил:
A4
Тип На Лъча Led:
Нова Ница

Избор на клиенти