Категории

.

Категории

.

2 бр./компл. пъстри очи ангел универсални дневни светлини DRL автомобили, фарове за мъгла COB източник на светлина авто аксесоари стайлинг автомобили

2 бр./компл. пъстри очи ангел универсални дневни светлини DRL автомобили, фарове за мъгла COB източник на светлина авто аксесоари стайлинг автомобили

BGN 30.00 BGN 37.89

Наличност
Налично


Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Lowpower потрошувачка, анти-шок, тоа е новата генерација на заштеда на енергија и заштита на животната средина светлина, Долг живот-век, мали светлост пад, добра antistatic способност и постојана боја
Спецификации : Влезен Напон : 12 V Излезна Моќност : 10 W Светлост : 3200 LM Површинска Температура : -40 C+80 C Водоотпорен : IP65 Извор на Светлина : LED Домување Материјал : Алуминиум Површината Боја : Црна Главните светла Боја : Бела Боја со жолта светлина на надворешниот Декоративна Боја : Пет Бои
Примена :
Светлото може да се користи како автомобил магла светилка, мотоцикл главата светилка, machineshop камион работи светлина, off-road возило место светло, светло на резервоарот, одбор, фарма, на индикатор светлото на висока зграда и аеродром
Пакет се Вклучени : 2 x LED Магла Ангел Очи Светла 2 x Загради Неколку Завртки
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Дневна Светлина
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Вид На Материала:
Алуминий
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тегло На Продукта:
468g
специални характеристики:
Цветна Светлина Украса
търговска марка:
iTimo
Името На Модела:
11410-SA

Избор на клиенти