Категории

.

Категории

.

BA9S T4W Car COB LED лампи страничен маркер за четене на карти вратата купол на интериора лампа регистрационен номер светлина Hi-Power 7.5 W Бял DC 12V

BA9S T4W Car COB LED лампи страничен маркер за четене на карти вратата купол на интериора лампа регистрационен номер светлина Hi-Power 7.5 W Бял DC 12V

BGN 7.33

Наличност
Налично


Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет.
* Висока луминозноста.
* Долготрајна работа животи, 30,000-50,000 часот.
* Ниска потрошувачка на енергија, ги зачувате вашите напојување.
* Лесно да се инсталира, само plug and play.
* Ве молиме проверете ја големината на светилка за да бидете сигурни дека должината е одговара за вашиот автомобил.
Спецификации :
* База : BA9 S/T4 W
* LED Type : КОЧАН LED(5 PCS ОД 1,5 W КОЧАН LED ПО СИЈАЛИЦА)
* Боја : Бела
* Димензии : Должина : 48mm Ширина : 13mm (Мерењата дозволено грешка е 1-3 мм)
* Тежина : 20g
* Водоотпорен Функција : НИКОЈ
* Напон : 12 V
* Примена : Страна Маркер Светилка, Читање Festoon Купола Мапата Светилка, табличка светлина,итн..
Пакет Се Вклучени :
* 1 X Led сијалица
Оваа сијалица е BA9 S (T4 W) Сијалица

Основни характеристики

Отделят Цвят:
Бял
търговска марка:
Siweex
Мощност:
7.5w
Модел На Honda:
Съгласие
Акорд Година:
2012,2015,1990,2009,2014,2006,2007,2011,2008,2013,2010,1998
Името На Модела:
BA9S
Тип Елемент:
Габаритни Светлини
За Марки Автомобили / Модели:
Хонда
Напрежение:
12V
Вид На Интерфейса:
BA9S
Цвят:
Бял
Размер:
Length
Използване на 1:
габаритный фенер
Използването на 2:
светлина регистрационен номер
Използването на 3:
Лампа За Четене
Използването на 4:
Куполна Лампа

Избор на клиенти