Категории

.

Категории

.

10шт 9 инча 54 W кола LED Light Work Bar 12V Spot DRL за Jeep ATV 4x4 Камион 4WD Offroad Boat Trailer автомобили шофиране противотуманная на прожекторите

10шт 9 инча 54 W кола LED Light Work Bar 12V Spot DRL за Jeep ATV 4x4 Камион 4WD Offroad Boat Trailer автомобили шофиране противотуманная на прожекторите

BGN 475.00 BGN 847.68

Наличност
Налично


10 Pcs 9 Inch 54 W Автомобил LED Работа Светлина Бар 12 V 24 V Место Поплава светилки drl За 4 X4 АТВ Truck 4 WD Теренски Приколка Jeep Возење на Автомобили Магла Светилка
Продавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.
Добредојдовте да се купи.
Спецификација : Оперативен Напон : 10-30 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Зрак Шема : на самото Место зрак / Поплава Зрак Боја Температура : 6000 K (чиста бела) Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : ПММА Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Теоретски Lumens Излез : 5130 LM LED Моќ : 54 W ( 18pcs*3w висок интензитет Led диоди ) Карактеристики : LED чипс од НАС. Светилка за на телото е побрзо зрачи за алуминиум,висока температура отпор,убавина надворешноста. Светилка покрие усвои германија пмма технологија,добри vitreousness,анти висока/ниска температура пукна. Светилка рефлектор користи Itlian оптички рефлексивноста проектор леќа,долго се одрази на далечина. Поправи уредот од Јапонски авиокомпании се стегне технологија, нерѓосувачки челик, shakeproof, рѓа-доказ, вода доказ. Заштеда на енергија, висока осветленост, долг животен век, усвоена Јапонски gre технологија. Апликации : Автомобил и мотоцикл, оган мотор, брза помош и назад нагоре осветлување Off Road Осветлување Камион, приколка внатрешни работи & надворешно осветлување Изградба осветлување Градина, двор осветлување Брод осветлување Пакет се Вклучени : 10 x 54 W LED Осветлување Барови 10 × монтажа додатоци
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.

Основни характеристики

Обектив:
не inclusive
търговска марка:
Atreus
Името На Модела:
Cree 72W водил светло адвокатско съсловие
Ренегат-Година:
2015
За Марки Автомобили / Модели:
Джип
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Вид На Материала:
Лят алуминиев корпус
Напрежение:
12V
Тип На Лъча Led:
Петното / Лъч Поток
Модел Джип:
Ренегат
Модел автомобил:
Универсален
Година:
2015
специални характеристики:
OEM
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тип Елемент:
Дневни Светлини
Диаметъра На Продукта:
9inch
Тегло На Продукта:
1.4kg
Люмены:
5130LM
Водоустойчив тарифа :
IP67
Модел автомобил:
За Jeep Renegade Wrangler GrandCherokee Patriot, Compass Seat Ateca
модел на автомобила 2:
За Toyota RAV4 и Land Cruiser Prado Highlander Volkswagen Touran, Tiguan
модел на автомобила 3:
За Mercedes G Class W460 W461 W463 BMW X1 X3 X5 X6 Audi Q5 Q7
модел на автомобила 4:
За Ford Ranger EcoSport Everest Explorer Edge Chevrolet Captiva Trax
модел на автомобила 5:
За Honda CRV XRV Vezel Nissan Qashqai X-trail Murano Patrol Paladin
модел на автомобила 6:
За Renault Kadjar Koleos Hyundai ix25 ix35 NEW SantaFe Tucson
модел на автомобила 7:
За Peugeot 2008 4008 6008 Citroen C3-XR C4 Aircross Opel Mokka Antara

Избор на клиенти