Категории

.

Категории

.

за автомобила задна светлина за BMW X5 E53 LED задна светлина задна светлина 1998-2006 година DRL+спирачна лампа +Лампа за заден ход

за автомобила задна светлина за BMW X5 E53 LED задна светлина задна светлина 1998-2006 година DRL+спирачна лампа +Лампа за заден ход

BGN 711.00 BGN 748.80

Наличност
Налично


Бесплатен превозот за автомобил Задните светилка за БМВ Х5 E53 LED Опашка Светлина Задните Светилка 1998-2006 Година светилки drl+Кочница светилка +Обратна светилка
pls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред вас
направи цел
Опис На Производот :
1.Боја на домување : Црвена
2.Надградите вашиот возило со racing изглед.
3. Оваа Iterm ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои автомобили се чувствителни препорачуваме на купувачот
за да го инсталирате од страна на професионални инсталерот.
4. Пакет се Вклучени : 1 сет за еден автомобил употреба (1 Лево +1 Право)
Производ слики
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме следниов начин на плаќање : Paypal банка T/T, Western Union зачувам
Превозот Метод
Ние, нормално, ќе го испрати во рок од 3-7 работни дена по добиете на вашата исплата. ние ќе листа на
следење на број на вашата нарачка детали страница, веднаш штом нарачката е доставена.
Сите Iterms купувачот купи ние ќе бесплатен превозот со ЕМС ,Кина пост Или Русија Линија .Купувачот ќе
изберете други превозот начин(UPS Fedex DHL) ако не постои ЕМС или Кина пост услуга до
купувачот адреса ,но мора да ја плати разликата во цената.
Ако вашата адреса е оддалечен arear можеби ќе треба долго време на вашата адреса.Ве молиме да се разгледа
wether ќе се направи нарачка, ако сте чувствителни на времето за испорака .
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе
држете со цел за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги и да види дали има било
меѓународни за дојдовна пошта.

Основни характеристики

X5-Година:
2001,2006,2000,2002
Модел на BMW:
X5
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Името На Модела:
1998 2006 X5 задна светлина
специални характеристики:
ДРИБЛИРА
търговска марка:
вланд
Вид На Материала:
PC
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тип Елемент:
Задна Светлина В Събирането На
Диаметъра На Продукта:
74cm
Тегло На Продукта:
13kg
Мощност:
35W
Напрежение:
12V
Автомобили:
БМВ
Тип На Лъча Led:
led светлинна лента
Година:
1998 - 2006
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Тип Елемент:
задна светлина
Модел автомобил:
Задна Светлина X5

Избор на клиенти