Категории

.

Категории

.

Юли King Car Bright LED задни спирачни светлини, висок допълнителен корпус спирачни светлини за Jeep Wrangler 2007~15

Юли King Car Bright LED задни спирачни светлини, висок допълнителен корпус спирачни светлини за Jeep Wrangler 2007~15

BGN 95.98

Наличност
Налично


Автомобил Светла LED Задни Сопирачки, Светла, Висока Дополнителни Сопирачките, Светлата за случај за Jeep Wrangler 2007~15 , бесплатен превозот
Применливи модели : случај за Jeep Wrangler 2007~15
Технички Параметри :
Напон : DC12 V
Светилка монистра : LED
Боја : Црвена
Материјал : Акрилик
Боја : Црна
Век : 50.000 часови
Применливи модели : случај за Jeep Wrangler 07-15
Инсталација позиција : Дополнителни Кочница Светла (Plug and Play)
Детали За Производот

Основни характеристики

Отделят Цвят:
Червен
Тип Елемент:
Допълнителни Спирачни Светлини
Цветна Температура:
Мощност:
6W
За Марки Автомобили / Модели:
Джип
Wrangler-Годината На Производство:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2014,2009,2008
търговска марка:
Юли Кинг
Тегло На Продукта:
0.5
Името На Модела:
JW
Модел Джип:
Спор
Люмены:
-
Модел автомобил:
Калъф за Jeep Wrangler 2007~15

Избор на клиенти