Категории

.

Категории

.

12V Car Radio MP3 bluetooth car Audio Player Support Bluetooth Радио USB/SD MMC Car In-Dash свалящ се преден панел anti theft

12V Car Radio MP3 bluetooth car Audio Player Support Bluetooth Радио USB/SD MMC Car In-Dash свалящ се преден панел anti theft

BGN 68.80

Наличност
Налично


До 2015 Автомобил 3.6" инчен автомобил MP3 плеер е Радио за Автомобил Автомобил Аудио mp4 за ПОМОШЕН ВО/SD/USB Порт далечински управувач ЗАДНИТЕ ПРИКАЗ 1 Din Универзална US$ 110.00 /парче
До 2015 Нов Автомобил Радио/Автомобил Аудио mp3 плеер,монтажни панел 1 din 12 V автомобил mp3 ,SD/USB Порт/далечински управувач,автомобил стерео помошен во 1080 US$ 72.00 /парче
7" инчен TFT Екран Стигнале Екран Задните Видите автомобил MP4 MP5 usb fm Далечински Управувач Автомобил Аудио е Радио за Автомобил 1din автомобил, наместо од dvd US$ 230.00 /парче
Trainborn Автомобил MP5 MP4 Автомобил Аудио 7' TFT Стигнале Екран Далечински Управувач Мулти Јазик Мени FM Радио Помошен во Автомобил Стерео MP3 MP4 US$ 230.00 /парче
2015 година нови 3.6 инчен автомобил играч со задна камера/Автомобил Радио/Аудио 12 V mp4,ПОМОШЕН ВО/SD/USB Порт/далечински управувач,1 Din Универзална US$ 99.90 /парче
Автомобил 4.1 инчен автомобил MP3 MP4 MP5 player/Автомобил Радио/Автомобил Аудио видео плеер, ПОМОШЕН ВО/SD/USB/далечински управувач/1080 P филм, 1 Din Универзална US$ 82.00 /парче
До 2015 Нов Автомобил 12 V радио MP3 автомобил Аудио Плеер USB, SD MMC Порта Автомобил Електроника Во Цртичка 1 DIN помошен во Автомобил стерео FM reciever Играч US$ 62.00 /парче
До 2015 нов Автомобил Стерео MP5,за 3,3 инчен TFT екран Поддршка Задна Камера,12 V Автомобил Аудио vedio MP5 FM/USB/SD/MMC/1 Din Далечински Управувач 3310 R US$ 110.00 /парче
Демонстрација линк : youtu.се/WSXCujcnj Zk
Спецификација На Производот :
Вграден Bluetooth + микрофон.
Hands-free повици
Поддржува : Advanced Audio Distribution Profile
Надвор времето се прикаже функцијата
Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио,
Претходно 18 станици (фреквенција : 87.5-108 MHz)
Поддршка : USB / SD / MMC картичка читач
Поддршка : Аудио : MP3 / WMA / WAV, итн.

Основни характеристики

специални характеристики:
Радио тунер, Bluetooth, зарядно устройство, MP3-плейъри
Трафик Радио Сигнал:
87,5-108 Mhz
Настаняване:
В Тире
Името На Модела:
1188B
Разделителна способност:
256*186
Автомобили:
Изходна Мощност:
4*50 W
Вид На Материала:
пластмаса+алуминий
На езика на osd:
Английски
Размер На Дисплея:
2.5
Цвят:
Бял
Размер На Елемента:
188мм (Ш)*58мм(в)
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
1kg
международен стандарт 1 din размер:
ширина 17,8 см х височина около 5 см ( нагоре и надолу)
размер на рамката на международния стандарт:
Ширина 18,8 см х вертикална височина-5,8 см(нагоре и надолу)

Избор на клиенти