Категории

.

Категории

.

14x1. 5 върха гайки комплект от 20 бр дължината на гайка за Land Rover Range Rover Chrome/Red/Black Acorn Bulge

14x1. 5 върха гайки комплект от 20 бр дължината на гайка за Land Rover Range Rover Chrome/Red/Black Acorn Bulge

BGN 10.53

Наличност
Налично


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Ќе добиете 20 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 14 X1.5
Широк : 22mm(0.86")
максимална : 35 мм(1.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Вози Белешки
Важен дел детали Година Направи Модел Трим Мотор Одговара на Резервни Тркала Само 1996 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 1997 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 1998 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 1999 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 2000 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 2001 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 2002 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 2003 Land Rover Range Rover Сите се Вклопува Резервни Тркала Само 2004 Land Rover Range Rover Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2005 Година Land Rover Range Rover Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2006 Land Rover Range Rover Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2006 Land Rover Range Rover Sport Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2007 Land Rover Range Rover Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2007 Land Rover Range Rover Sport Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2008 Land Rover Range Rover Сите Се Вклопува Резервни Тркала Само 2008 Land Rover Range Rover Sport Сите Сите Превозот : Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гайки И Болтове
Широчина На Елемента:
0.86inch
Година:
1996-2008
Името На Модела:
LN15
Височина На Продукта:
1.4inch
търговска марка:
IPW

Избор на клиенти