Категории

.

Категории

.

Fast Free Ship Silicon Sensor APD AD500-9 TO52S1F2 for Laser ranging / laser distance Measurement Sensor Module

Fast Free Ship Silicon Sensor APD AD500-9 TO52S1F2 for Laser ranging / laser distance Measurement Sensor Module

BGN 36.00 BGN 38.21

Наличност
Налично

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потреба
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Брз Слободен Брод Силикон сензор APD AD500-9 TO52 S1 F2 за Ласерски кои се движат/ласерски мерење на растојание
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.

Основни характеристики

Номер На Модела:
Един силициев сензор APD AD500-9 TO52S1F2
Материал:
Смес
is_customized:
Yes
Изход:
Аналогов Сензор
търговска марка:
MoreSunsDIY
Тип:
Биосенсор
Използването на:
Един силициев сензор APD AD500-9 TO52S1F2
Теория:
Един силициев сензор APD AD500-9 TO52S1F2

Избор на клиенти