Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка 20 двойки 2SB688 + 2SD718, 20pcs B688 +20pcs D718, всички 40шт силови транзистори(8A, 120V, 80W)

Безплатна доставка 20 двойки 2SB688 + 2SD718, 20pcs B688 +20pcs D718, всички 40шт силови транзистори(8A, 120V, 80W)

BGN 26.00 BGN 31.46

Наличност
Налично

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 20pairs 2 SB688 + 2 SD718 ,20 PCS B688 +20 PCS D718 ,СИТЕ 40 PCS МОЌ TRANSISTORS(8 A,120 V,80 W)
Гаранција
1.- 90days' гаранција. .
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.

Основни характеристики

Работна Температура:
2SD718
Тип:
Регулатор На Напрежение
Номер На Модела:
2SD718
търговска марка:
ЙОИННОВАТИ
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър
подаване на напрежение:
2SD718
Мощност На Разсейване:
2SD718
Състояние:
НОВО

Избор на клиенти