Категории

.

Категории

.

5шт BTA24-800B BTA24 BTA24-800 симисторы 25 ампера 800 волта до-220 нов оригинал

5шт BTA24-800B BTA24 BTA24-800 симисторы 25 ампера 800 волта до-220 нов оригинал

BGN 2.96

Наличност
Налично

Производот Категорија : Triacs Не Повторувачки -Држава Тековни : 260 Оценет Повторувачки Надвор од Државата Напон VDRM : 800 V Надвор од Државата Истекување Тековната @ VDRM IDRM : 5 u A -Држава Напон : 1.55 V Држи Тековната Ih Max : 75 м-р Портата Активирањето на Напонот - Vgt : 1.3 V Портата Активирањето на Тековната - Igt : 50 m A Максимум на Температурата на работа : + 125 В Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : ДА-220-Минимум 3 Температурата на работа : - 40 C Пакување : Цевка Серија : -800 B

Основни характеристики

търговска марка:
IGMOPNRQ
Тип:
Регулатор На Напрежение
Състояние:
НОВО
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Работна Температура:
Международен стандарт
Номер На Модела:
BTA24-800B
is_customized:
Yes
Приложение:
печатна платка
Пакет:
след това-220

Избор на клиенти