Категории

.

Категории

.

10 бр. Безплатна доставка UC3842AN UC3842 DIP смяна на контролери на текущия режим на DIP-8 нови оригинални

10 бр. Безплатна доставка UC3842AN UC3842 DIP смяна на контролери на текущия режим на DIP-8 нови оригинални

BGN 1.87

Наличност
Налично

Производот Категорија : Префрлување Контролори топологија која како рбет : Buck, Поттик, Flyback, Очекуваме Бројот на Излези : 1 Излезен Префрлување Фреквенција : 450 k Hz Должност Циклус - Max : 100 % Излезна Струја : 1000 м-р Максимум на Температурата на работа : + 70 C Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : PDIP-8 Пакување : Цевка Падне Време : 50 Минимум Температурата на работа : 0 C Пораст Време : 50 Серија : N

Основни характеристики

търговска марка:
IGMOPNRQ
Тип:
Автомобил с IC
Състояние:
НОВО
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Работна Температура:
Международен стандарт
Номер На Модела:
UC3842AN
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Приложение:
печатна платка

Избор на клиенти