Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка на 3 бр. / лот PAL013A PAL013 IC-доброто качество

Безплатна доставка на 3 бр. / лот PAL013A PAL013 IC-доброто качество

BGN 32.00 BGN 39.02

Наличност
Налично

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd
Гаранција
1.- 90days' гаранција. .
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.

Основни характеристики

Работна Температура:
PAL013A
Тип:
Регулатор На Напрежение
Номер На Модела:
PAL013A
подаване на напрежение:
PAL013A
Състояние:
НОВО
търговска марка:
ЙОИННОВАТИ
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър
Мощност На Разсейване:
PAL013A
Пакет:
ЗИП-27

Избор на клиенти