Категории

.

Категории

.

В правоъгълник 29.4912 Mhz Пълен размер 29.4912 м pxo DIP

В правоъгълник 29.4912 Mhz Пълен размер 29.4912 м pxo DIP

BGN 25.97

Наличност
Налично


1 дали Ние секој трговија со искреност. Сите производи Ние доџо.обезбеди се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и don 't вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност во компанијата суфикси пакети или брендови на IC се во компанијата цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имаат голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
Приемот на 4. По goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации Повратни информации е многу важно за нас PLS оставете 5 ѕвезди Повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor PLS контакт со. Ако има некој проблем со нашите објекти. Ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, Ако се многу модели на двете ве молиме забелешка на објектот Бр. Треба по уплатата.

Основни характеристики

Номер На Модела:
Стандарт
is_customized:
Yes

Избор на клиенти