Категории

.

Категории

.

500шт индуктивност мощност индуктор 3A 6.8 Ъ размер: 9 * 12 мм

500шт индуктивност мощност индуктор 3A 6.8 Ъ размер: 9 * 12 мм

BGN 158.98

Наличност
Налично

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Основни характеристики

Тип:
Регулатор На Напрежение
Номер На Модела:
6.8 мм
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър
търговска марка:
FlashingGoldUniverse
Състояние:
НОВО

Избор на клиенти