Категории

.

Категории

.

20 бр / лот, 8 см издържат дънкови цветя с кристали, serging бод denim flowers for САМ headband

20 бр / лот, 8 см издържат дънкови цветя с кристали, serging бод denim flowers for САМ headband

BGN 27.00 BGN 29.76

Наличност
Налично


Добредојдовте на shabbychiffon s раскина
1.Материјал : тексас
2.MOQ : 20 парчиња / многу .
3.Боја : како на сликата
4.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severice
б : Должам фабрика и компанија , одличен работник .
c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдени
Pls забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 20 компјутери?
да, тоа е на располагање , ви благодариме .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4 > .Би можел да го нарачате повеќе или помалку од MOQ ?
Да , да , pls контакт со мене ќе се одржи цел ? ви благодариме .
слика покаже :
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
а. Со DHL ИЛИ FEDEX , 37 дена ќе се постигне да
б. Со e Packet 7од 15 дена ќе стигнат до САД
В, од Страна на кина пост 3050 дена ќе се постигне до ( база на земја )
2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.
Враќање
1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
sc
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Материал:
Polyester
Цвят:
снимка
MOQ:
20 бр / лот
Материал:
Шифон
Използването на:
колела, шапки, аксесоари за коса, Модни аксесоари
Способността за доставка :
100000000 бр на месец
Опаковка:
Чанти Pp, стандартна кутия
По Време На Производството,:
1-- 3 дни
is_customized:
Yes

Избор на клиенти