Категории

.

Категории

.

Jaderic 2018 New Solid Shirt False Collar White & Black Blouse Vintage Подвижни Яки Дамски Дрехи Мъжки Аксесоари

Jaderic 2018 New Solid Shirt False Collar White & Black Blouse Vintage Подвижни Яки Дамски Дрехи Мъжки Аксесоари

BGN 4.80

Наличност
Налично


Испорака :
Слободен Испорака на сите округот од Кина Пост Воздух Mail.
За да се потврди можете да уживате во купување искуство,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е правилно,Откако ќе ја испратите вашата стока надвор,ние ќе ви ги даде на превозот листа Бр.
Плаќање :
Зачувам се препорачуваат.
Политика на враќање :
Повеќето од нашите клиенти се задоволни со нашите производи,и имаме доверба на квалитетот на нашите производи.Ако за жал, мислам дека производите се изгледа не се исти како и опис откако ќе сме ги добиле.Не,т грижете се,можете да се вратите до нас за враќање или exchange.PL контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте го добиле нив,и точка мора да биде испратена назад во иста состојба како што беше испратен надвор. треба да си дозволат превозот цена.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето,ние ќе ви даде одговор одеднаш или во рок од 3 часа, ако ние сме на интернет.Добра комуникација, ќе се избегне несреќа.
Боја : Бела/Црна Вратот линија : 39 см Рамо широчината : 30 цм Пред : 29 см Зад : 13 cm ве Молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето !
Answer : ___________________________ Note : thess четири стилови немаат бенд. други стилови имаат бенд.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Връзки
Пол:
Жени, Мъже
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
26734
Тип Вратовръзка:
Подвижни яки
Материал:
Памук, Полиестер
Размер:
One Size
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Избор на клиенти