Категории

.

Категории

.

Бонус класическата медни фитинги китайското украса врати пръстен античен мед медна дръжка за стъклена врата дървени врати чинии

Бонус класическата медни фитинги китайското украса врати пръстен античен мед медна дръжка за стъклена врата дървени врати чинии

BGN 104.00

Наличност
Налично


Име на производ : антички бакар врата се справи со knocker
Материјал : Месинг
Спецификација : филм дијаметар околу 12cm вкупна должина 13.5 cm прстен должина 8cm прстен крупни 0.8 cm
Производите се мери со рака, мала грешка, во вид надвладее, ве молам прости
Боја : бронзени месинг бронза црна [опционално]
Опис : еден од продажната цена по цена со инсталација на дополнителна опрема
за Една тежина 0.25 кг
Овој производ е традиционален кастинг производи, постојат траги од хламидија или кастинг, е нормална ситуација, квалитетот на не - проблеми со квалитетот

Основни характеристики

Тип:
Дръжки На Вратите
Направи си Сам пособия:
Електрически
Форма:
форма на цвете
Цвят Тапицерия:
Месинг бронз черно
Текстура на материала:
Месинг

Избор на клиенти