Категории

.

Категории

.

[аксесоари] античен мед мед бонус класически мебели / монтажни аксесоари / бронзова глава-заключване на бутона за заключване на носа

[аксесоари] античен мед мед бонус класически мебели / монтажни аксесоари / бронзова глава-заключване на бутона за заключване на носа

BGN 48.00

Наличност
Налично


Спецификации : за долга 1.2 СМ, висок 1.3 СМ, широка 0.7 cm
Материјал : Месинг префинетост
Боја : Месинг
Име : антички бакар бакар глава
Факултативна боја : месинг, црна, бронза
Опис : Овој производ е традиционален занает кастинг на полу прирачник за производи, постојат случаи на хламидија или кастинг траги, е нормална ситуација, квалитетот на проблемот

Основни характеристики

Тип:
Затваряне На Врати
Направи си Сам пособия:
Електрически
Материал:
Желязо

Избор на клиенти