Категории

.

Категории

.

F05427-3 3шт 9 ГРАМА RC 10A матиран ESC двупосочен регулатор на скоростта на двигателя няма спирачки за 1/18 1/16 1/24 автомобил лодка резервоар

F05427-3 3шт 9 ГРАМА RC 10A матиран ESC двупосочен регулатор на скоростта на двигателя няма спирачки за 1/18 1/16 1/24 автомобил лодка резервоар

BGN 23.00 BGN 25.52

Наличност
Налично


3 Pcs РК 10 A Бранеа ESC Две Начин Моторни Брзина Контролер Без Кочница За 1/16 1/18 1/24 Автомобил Брод Резервоарот
количина : 3 еез
Оваа верзија не е кочница !
100% Сосема Нов
Количина : 3 Парчиња
За 1/16 1/18 1/24 Автомобил Брод Резервоарот
Тоа е Бранеа bustophedon ESC.(напред,обратна)
Тежина : 9g/Еез
Димензии(L*W*H) : 23*21*6.0 мм
Струја(A) : 10 A
БЕК : 5 V 1А
PWM : 8 K
Влезниот сигнал : PPM
Возачот фреквенција : 2 KHz
Li-Po : 2 S
Ni-Мз/Ni-cd : 4-7cell
Постојан струја 10 A Max 15 A Без кочница За 130/180/260/280/380 Бранеа Мотор

Основни характеристики

търговска марка:
jmt
За:
1/18 1/16 1/24 Автомобил Лодка Резервоар
Брой:
3шт

Избор на клиенти