Категории

.

Категории

.

LARICARE tablet stand алуминиева притежателя трески за различни размери на таблети и телефони, универсален tablet stand UP AP-4S

LARICARE tablet stand алуминиева притежателя трески за различни размери на таблети и телефони, универсален tablet stand UP AP-4S

BGN 20.00 BGN 23.81

Наличност
Налично


1. Ако постои било каков проблем со плаќањето, ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори и да дознаам начин како е можно поскоро.
2. Ве молиме да се заврши процесот на плаќање веднаш откако ќе го стави на ред. Ние испорачуваме на објектот по плаќање.
3. Имате вашиот објекти во пакет цена што можете да ги купите повеќе парчиња во исто време. Контакт со нас и да добиете пониска цена.
1. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет! Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори во еден работен ден. Ние и ветуваме да се справи со проблемот добро и бидете среќни.
2. За квалитетот проблем, ние обезбеди 100% наплата.
3. Ако имаат тенденција да се вратат или да го замени предметот за други проблеми, ние се (делумно) плати испорака такса, според природата на проблемот.
1. Ве молиме да ни даде на пет-започнете со повратни информации ако сте среќни со купување.
2. Тоа ќе биде многу благодарен ако можете да споделувате слики на објектите во повратни информации.
3. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние и ветуваме да се реши било каков вид на проблеми онолку колку што ќе контактирајте со нас.

Основни характеристики

Цвят:
Сребро
Пакет:
ДА
Материал:
Метални
търговска марка:
ЛАРИКАРЕ
Номер На Модела:
4PS-4C
Цвят:
sliver
За Смартфон:
3,5-6 инча
за таблет:
7-10 см
Функция 1:
титуляр таблет
Тегло:
0.2KG
Функция 2:
Универсална поставка за таблет
Материал:
Алуминий
функция 3:
60 градуса ъгъл поглед
функция 4:
Нареждани Поддръжка По Телефона

Избор на клиенти