Категории

.

Категории

.

DIATOOL 3pcs 115mm професионален вакуум паял Диамантен нож 4.5 диск за разрушаване на стоманобетон камък, желязо и стомана

DIATOOL 3pcs 115mm професионален вакуум паял Диамантен нож 4.5 диск за разрушаване на стоманобетон камък, желязо и стомана

BGN 55.00 BGN 72.00

Наличност
Налично


=======Опис на Производите=======
ПРЕДМЕТ : 3pcs 115mm Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите Намена
Спецификација : Дијаметар 115mm/4.5"
Дебелина од 2,5 mm
Род : 22.23 mm/7/8"
Количина : 3pcs
Функција :
Користење на вакуум brazed технологија, висока концентрација на индустриски премиум дијамантски честички се трајно brazed до работ на челик core создавање на трајни и исклучително отпорни на топлина сегменти што може да fastcut речиси сите материјали без вода за ладење
Конструирани за употреба еден нож за сите намена. Пожарникарите, Rescue Teams, Полицијата и Уривање Изведувачи
Користете влажна или сува Апликација : Дизајнирани за да се намали во текот на тешки материјали, вклучувајќи и мермер гранит, Алуминиум, Авто Тело Панели, Bulletproof Стакло, Леано Железо, Бакар Цевки, Брановидни Кров, Base, Нодуларен Железната Цевка, Оган Врата, Ѕидарија, Пластика, ПВЦ, Арматурата, Армиран Бетон, Челик, Метални, Малтер, Дрво и повеќе
=======Крајот=======
Други availabe големина : 4.5"/115 MM , 5"/125 MM, 7"/180 MM , 9"/230 MM
Забелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд. Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака, ние би можеле да испратите производи без бренд.
Персонализација на услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

Основни характеристики

търговска марка:
ДИАТОЛ
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
SA831014522x3
Материал На Острието:
диамант
Покритие:
Друго
Размер:
115MM

Избор на клиенти