Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка на 10 бр./компл. диамантени нефрит тренировки ахат бижута Диамантена сверлильная игла 1.2*28 mm за нефритен Агата отвори дупка

Безплатна доставка на 10 бр./компл. диамантени нефрит тренировки ахат бижута Диамантена сверлильная игла 1.2*28 mm за нефритен Агата отвори дупка

BGN 15.98

Наличност
Налично


Спецификација На Производот :
10pcs 1.2*28mm дијамант Висока цврстина на jade jade вежба малку мелница ахат накит дијамант ударна игла стакло
Микро дијамант малку дупчење алатки Одделот за ликовна жад, производот е направен од висок квалитет на дијамант вежба Коноп цвеќиња и рафинирани во прав.
Апликација за : Кристал / стакло / glass / Jade / дупчење
Производи покаже :
Пакет :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Основни характеристики

Дължина:
28 мм
Номер На Модела:
VD-JD1. 2*28
Тип:
Колонковое Тренировка
Воспользуйся:
Пробиване В Зидария
Материал:
диамант
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
is_customized:
Yes
търговска марка:
Фудо
Предмет на:
алмазно-нефритовое сондажни длето
Технически характеристики:
1.2 * 28 мм
Приложение:
Бормашина за пробиване на кристали / стъкло / нефрит

Избор на клиенти