Категории

.

Категории

.

Строителни инструменти за връзване на арматура тел замазка усукване инструмент за подреждане на чантата контур бар вратовръзка твистер кука

Строителни инструменти за връзване на арматура тел замазка усукване инструмент за подреждане на чантата контур бар вратовръзка твистер кука

BGN 135.28

Наличност
Налично


Ако ви треба голема количина,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе им даде голем попуст
Варира модел добредојдовте на цел
Нашиот бар тај twister имаат следниве предности :
1. Дизајниран за брзо да се заврши на врзуваат околу делови да се придружи.
2. Донесе на 2 циклуси заедно, да го Положат кука на knotter преку циклуси.
3. Се повлече кон нас автоматски пресврт жица.
4. Гумена рачка за удобност употреба ,ние, исто така, има дрвена рачка , пластична рачка.
1. Функција
Дизајниран за брзо да се обезбеди пресврт жица врски.
Се повлече и пресврт рачка за да се обезбеди жица вратоврска.
Гумена рачка за удобност употреба
2. Големина и тип
Авто use-жица торба врски
300мм долга црна заболување на полу-автоматско врзување алатка
торба затворање алатка
големина на пакет боја
врзување алатка бар гуми twister aht, бар twister, бар тај twister, вратоврска жица twister, авто извртување алатка,бар тај twister aht, жица пресврт, tiretwist, Вратоврска Жица Twisters, торба вратоврска извртување инструмент, жица rop костец, жица врски страна инструмент, жица пресврт, челична жица crimp алатка, авто извртување алатка 300мм долго, со можност да биде продолжен бар twister, авто жица алатка, железна кука, вратоврска жица twister, пластична жица twister, метал twister, дрво се справи со бар тај twister, торба затворање алатка, јамка врски, торба twister заклучување.
Жица вратоврска рака алатка
1.Торба Врски Алатка за бинг вратоврска жица
2.За семејството и градежништвото.
3.Користење со торба врски заедно.
4.Рака на врзување алатка производител

Основни характеристики

is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия
Номер На Модела:
OEM
Цвят:
Черен
Материал:
неръждаема стомана

Избор на клиенти