Категории

.

Категории

.

SSEA нова американска без рамка за Acer Aspire V3-551 V3-571 V3-571G V3-731 V3-551G V3-771 V3-771G клавиатура на лаптоп английски

SSEA нова американска без рамка за Acer Aspire V3-551 V3-571 V3-571G V3-731 V3-551G V3-771 V3-771G клавиатура на лаптоп английски

BGN 22.00 BGN 22.98

Наличност
Налично


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Основни характеристики

Цвят:
Черен
Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
V3-551 V3-571 V3-571G V3-731 V3-551G V3-771 V3-771G
търговска марка:
SSEA
Стандарт:
Стандарт на САЩ

Избор на клиенти