Категории

.

Категории

.

Нов 13.3 лаптоп сензорен екран digitizer сензорен стъкло за подмяна на Asus Q303 Q303UA Q303UA-BSI5T21 Q303UJ

Нов 13.3 лаптоп сензорен екран digitizer сензорен стъкло за подмяна на Asus Q303 Q303UA Q303UA-BSI5T21 Q303UJ

BGN 100.80

Наличност
Налично

Опис 1. Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer. 2. Секој екран беше тестиран пред превозот. 3. Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир. 4. Боја : Црна. Напомена ве Молиме да се биде внимателен кога ќе го инсталирате : ) Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Професионални инсталирате се потребни. Q303 Допир Digitizer Q303 Допир Digitizer со Рамки :
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат шанса да се поправат сите прашања.

Основни характеристики

Размер На Екрана:
Докосване, без безеля, докосване с безелем
Приложение:
Лаптоп
търговска марка:
МАТЕЕРКЕ
Номер На Модела:
Q303
Съвместим Марка:
ASUS
Тип На Компонент:
Дигитайзер, Стъкло Докосване На Екрана
Размер На Екрана:
13.3
Приложение:
За Asus серия Q303
Качество:
Нов тест преди превоза
Гаранция:
3 месеца

Избор на клиенти