Категории

.

Категории

.

Батерия за лаптоп Lenovo THINKPAD X240 T440S батерии 45N1130 45N1131 45N1126 45N1127 3clle 10.8 V

Батерия за лаптоп Lenovo THINKPAD X240 T440S батерии 45N1130 45N1131 45N1126 45N1127 3clle 10.8 V

BGN 50.22

Наличност
Налично


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели :
ЗА LENOVO Think Pad L450(20 DSA01 YCD) Think Pad L450(20 DSA02 JCD) Think Pad L450(20 DSA02 MCD) Think Pad L450(20 DSA02 RCD) Think Pad L450(20 DSA03 DCD) Think Pad L450(20 DSA061 CD) Think Pad L450(20 DSA063 CD) Think Pad L450(20 DSA065 CD) Think Pad L450(20 DSA078 CD) Think Pad L450(20 DSA079 CD) Think Pad L450(20 DSA07 ACD) Think Pad T440s(20 AQ001 FCD) Think Pad T440s(20 AQ0023 CD) Think Pad T440s(20 AQ0024 CD) Think Pad T440s(20 AQ0025 CD) Think Pad T440s(20 AQ0026 CD) Think Pad T440s(20 AQ0031 CD) Think Pad T440s(20 AQA09 GCD) Think Pad T440s(20 AQA09 HCD) Think Pad T440s(20 AQA09 KCD) Think Pad T440s(20 AQA0 C5 CD) Think Pad T440s(20 AQS01000) Think Pad T440s(20 AQS01100) Think Pad T440s(20 AQS01200) Think Pad T440s(20 AQS01300) Think Pad T440s(20 AQS01400) Think Pad T440s(20 AR0017 CD) Think Pad T440s(20 AR001 ACD) Think Pad T440s(20 AR001 JCD) Think Pad T440s(20 ARA0 QHCD) Think Pad T440s(20 ARA0 QJCD) Think Pad T440s(20 ARS0 JM00) Think Pad T440s(20 ARS11402) Think Pad T440s(20 ARS152001) Think Pad T440s(20 ARS1 Y002) Think Pad T440s(20 ARS23 X0 A) Think Pad T450(20 BVA00 YCD) Think Pad T450(20 BVA010 CD) Think Pad T450(20 BVA011 CD) Think Pad T450(20 BVA013 CD) Think Pad T450(20 BVA014 CD) Think Pad T450(20 BVA017 C) Think Pad T450(20 BVA017 CD) Think Pad T450(20 BVA01 HCD) Think Pad T450(20 BVA01 KCD) Think Pad T450(20 BVA01 MCD) Think Pad T450s(20 BW000 LCD) Think Pad T450s(20 BXA00 SCD) Think Pad T450s(20 BXA00 UCD) Think Pad T450s(20 BXA012 CD) Think Pad T550(20 CKA00 ECD) Think Pad T550(20 CKA00 FCD) Think Pad T550(20 CKA00 GCD) Think Pad T550(20 CKA00 HCD) Think Pad X240(20 AL001 GCD) Think Pad X240(20 AL001 HCD) Think Pad X240(20 AL0020 CD) Think Pad X240(20 AL0022 CD) Think Pad X240(20 AL0024 CD) Think Pad X240(20 ALA0 CQCD) Think Pad X240(20 ALA0 CQCD) Think Pad X240(20 ALA0 CRCD) Think Pad X240(20 ALA0 CSCD) Think Pad X240(20 ALA0 CSCD) Think Pad X240(20 ALA0 CTCD) Think Pad X240(20 ALA0 E4 CD) Think Pad X240(20 ALA0 EYCD) Think Pad X240(20 ALA0 F0 CD) Think Pad X240(20 ALA0 F1 CD) Think Pad X240(20 ALA0 GVCD) Think Pad X240(20 ALA0 GWCD) Think Pad X240(20 ALA0 H4 CD) Think Pad X240(20 ALA0 H6 CD) Think Pad X240(20 ALA0 QKCD) Think Pad X240(20 ALS00 A00) Think Pad X240(20 ALS00 B00) Think Pad X240(20 ALS00 D00) Think Pad X240(20 ALS00 G00) Think Pad X240(20 ALS00 J00) Think Pad X240(20 ALS00 P00) Think Pad X240(20 ALS00 Q00) Think Pad X240(20 ALS00 R00) Think Pad X240(20 ALS00 S00) Think Pad X240(20 ALS00 T00) Think Pad X240(20 ALS02100) Think Pad X240(20 ALS03300) Think Pad X240(20 ALS03 X00) Think Pad X240(20 AM001 LCD) Think Pad X240(20 AMA2 VKCD) Think Pad X240(20 AMA2 VLCD) Think Pad X240(20 AMA31 PCD) Think Pad X240(20 AMA37 DCD) Think Pad X240(20 AMA37 ECD) Think Pad X240(20 AMA37 ECD) Think Pad X240(20 AMA38 XCD) Think Pad X240(20 AMA39 MCD) Think Pad X240(20 AMA3 A3 CD) Think Pad X240(20 AMA449 CD) Think Pad X240(20 AMA4 DJCD) Think Pad X240(20 AMA4 K4 CD) Think Pad X240(20 AMA4 VGCD) Think Pad X240(20 AMA4 W1 CD) Think Pad X240(20 AMA53 BCD) Think Pad X240(20 AMS0 GY00) Think Pad X240(20 AMS0 KF00) Think Pad X240(20 AMS0 KG00) Think Pad X240(20 AMS0 KG00) Think Pad X240(20 AMS0 W602) Think Pad X240(20 AMS1 DR03) Think Pad X240(20 AMS1 UL00) Think Pad X240(20 AMS25 H00) Think Pad X240(20 AMS29 X03) Think Pad X240(20 AMS35 M0 H) Think Pad X240(20 AMS36 W08) Think Pad X240(20 AMS3 CJ1 N) Think Pad X240(20 AMS3 K319) Think Pad X240(20 AMS5 AB01)
Лаптоп Дел броеви : ЗА ЛЕНОВО 45 N1126
Шопинг совети.

Основни характеристики

търговска марка:
Джигу
Тип:
Литиево-Йонна
Съвместим Марка:
Lenovo
Капацитет На Батерията:
2501-3000 ма
Напрежение На Батерията:
10,8 в(съвместим с 11,1 в)
Номер На Модела:
45Н1127
Пакет:
ДА
Място на произход на стоката:
Китай (Континентален)
Вид На Продукта:
Подмяна На Батерията
Опаковка:
Индивидуална кафява неутрална кутия
гаранция:
Гаранция 2 години
Капацитетът На Етикети На Батерията:
2600 mah
Пълна Мощност:
2600 mah

Избор на клиенти