Категории

.

Категории

.

250 бр XLR Panel-Mount Female 5 изход хоризонтален / монтаж на печатна платка от черна част

250 бр XLR Panel-Mount Female 5 изход хоризонтален / монтаж на печатна платка от черна част

BGN 304.80

Наличност
Налично


Количина : 250 Pcs Состојба : Brand New ROHS - 100% Сосема Нов и висок Квалитет. - 100% добар пакет и брза испорака. - 100% 5 pin Материјал е месинг XLR приклучок имаат појас за заклучување на функцијата, PC одбор нозе игла може да изберете повеќе стил, пластика со користење на најлон PA6.6, добра изолација, позлатени тело контакт, контакт перформанси добар и лесен за лемење, сега широко се користи во аудио опрема, осветлување (DMX) сигнал на пренос. ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕ да ИЗБЕРЕТЕ БИЛО која ПРОИЗВОДИ ЗА ВАШИОТ ПОТРЕБА ОД ПОМАЛ ПРИМЕРОЦИ НА НАШАТА КОМПАНИЈА, и ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ да МЕ КОНТАКТИРАТЕ : EMS - yuzhao1978 или SKPE nbkuilong1 - ви БЛАГОДАРАМ!

Основни характеристики

Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Приложение:
Аудио И Видео, Осветление,
Пол:
Мъжки
Тип:
XLR

Избор на клиенти