Категории

.

Категории

.

10шт 3-пинов 3Pins 10mm 2-Way Solderless Strip to Strip Лесно Snap Down ПХБ RGBW конектор с тел 10 см, за ленти WS2811 WS2812B

10шт 3-пинов 3Pins 10mm 2-Way Solderless Strip to Strip Лесно Snap Down ПХБ RGBW конектор с тел 10 см, за ленти WS2811 WS2812B

BGN 6.00 BGN 6.59

Наличност
Налично


Боја : како што е прикажано на слики. Materail : тешко пластика и бакарна жица. Кабел должина : околу 10см. Може да се користи за да се поврзете две 10мм Ширина DC5 V WS2812 B или DC12 V WS2811 LED ленти во секој агол. Заштеда на време, мазно и лесно. Сигурен и погодно да се поврзете. Нема потреба лемење, лесна за употреба
Важни Информации :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е многу економија превозот метод, ова би можело да се следи само кога на објектот се уште е во Кина, што значи, тоа не може да се следи по тоа покажува достигнува дестинација аеродром. Ако треба да се следи испорака во полн обем, можете да изберете стандард превозот.
2. Откако ќе го изберете да брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, нашето ветување времето за испорака е 90 дена, ако нема приемот, ние ќе рефундирање. Ние не прифаќаме никакви спорот, велејќи дека следење на број е валиден, или објектот не приемот на барањето во рок од 60 дена по испорака е направен. Pls се разгледа на оваа точка, пред да наддавање, ви благодариме. Пакетот вклучува : 10x 10мм 2-Начин Лесно Лента да се Соблече Конектор
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Delievery време pls се однесуваат на горната табела : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Особено во шпицот пати. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.

Основни характеристики

Номер На Модела:
NA
търговска марка:
veromount

Избор на клиенти