Категории

.

Категории

.

[VK]100 бр. / лот SMD U. FL U. FL-R-SMT IPEX / IPX съвместен антена конектор 20279-001E 3*3*1.25 мм

[VK]100 бр. / лот SMD U. FL U. FL-R-SMT IPEX / IPX съвместен антена конектор 20279-001E 3*3*1.25 мм

BGN 10.00 BGN 10.40

Наличност
Налично


20279-001 E IPEX 3*3*1.25 ММ aterial : главен материјал е бакар и школка е обложено со злато, Фреквентен опсег : 0-4ghz карактеристична отпорност : 50 Ω На отпор на изолација : 500 m Ω Мин Издржат напонот : 200 V AC Стои бран сооднос : 1.3 Max (0-3ghz 1.2 Макс) Работна температура : - 40 + 85 C Погоден за компјутер, таблет, безжичен модул и други комуникациски производи

Основни характеристики

търговска марка:
Вико

Избор на клиенти