Категории

.

Категории

.

Високо качество на DPDT за ВКЛЮЧВАНЕ/ИЗКЛЮЧВАНЕ 2-позиция 6 винт клеммный барабанен AC 250V 15A

Високо качество на DPDT за ВКЛЮЧВАНЕ/ИЗКЛЮЧВАНЕ 2-позиция 6 винт клеммный барабанен AC 250V 15A

BGN 1.90

Наличност
Налично


6 завртка терминали, DPDT За/НА 2 Позиција.
Може да се користи на низок напон или висок напон кола.
Идеален за префрлување на светлина или мотори. Лесна инсталација.
Оваа опција НЕ е еден. Не постои центар позиција.
Име На Производ : За Да Се Префрлате Префрлате
Тип : DPDT (НА/ЗА)
Положба : 2
Напон, Струја : AC 250 V 15 A
Навој Дијаметар : 12mm / 0.5"
Телото Големина : 30 x 28 x 20mm/ 1.2" x 1.1" x 0.8" (L*W*H)
Вкупна Висина : 58mm / 2.3"
Материјал : Метал, Смола
Пакет Содржина : 1 x Switch за да се префрлате
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /-1-3 cm.

Основни характеристики

търговска марка:
GX. дифузер
Тип Елемент:
Ключове

Избор на клиенти