Категории

.

Категории

.

Оригинален нов Япония Внос ESE16J001 замени Франция HDT0001 micro detection switch patch 4pin stroke limit reset button

Оригинален нов Япония Внос ESE16J001 замени Франция HDT0001 micro detection switch patch 4pin stroke limit reset button

BGN 1.71

Наличност
Налично

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
Важни совети :
HDT0001 , производот е затвори, и оригиналниот модел не се најде на пазарот. Преку нашите технички господар истражување, откривме дека истата стара бренд модел ESE16 J001 може да се замени, погоден за дигитални камери и други машини, квалитетот е многу добар, ве молиме да се купи пријатели може да се увери за да се купи!
Информации на оригиналниот производ :
HDT0001 микро прекинувач 4 нога печ откривање ограничување на копчето за ресетирање откривање на микро дигитална камера на мобилен телефон, така можете да го користите дното со фиксна точка снимање и долг живот на висока температура отпорни плетенка пакување детали за големината на мапата
Алтернативни информации за производот :
ESE16 J001 мали лонгитудинални, хоризонтални и две насоки детектор детектор, префрлете се во дигитална камера
Јачина 2.2*3.35*1.5 откривање префрлате

Основни характеристики

Тип Елемент:
Ключове
документ:
CQC
Материал:
Пластмаса
Гаранция:
1 година
Номер На Модела:
HDT0001 ESE16J001
текущата:
100А
Характеристики:
Ключ
Тип На Ключа:
Микропереключатель

Избор на клиенти