Категории

.

Категории

.

30 бр. / лот 5Pins 5-пинов RGBW между мъжете игла мъжки тип конектор двойна 5Ppin САМ малка част да 5050 SMD RGBW RGBWW led лента

30 бр. / лот 5Pins 5-пинов RGBW между мъжете игла мъжки тип конектор двойна 5Ppin САМ малка част да 5050 SMD RGBW RGBWW led лента

BGN 3.00 BGN 3.74

Наличност
Налично


Опис : Нема потреба лемење Конектор Тип : 5 pin круг : 0.6 mm игла растојание : 2.54 mm Материјал : Иглички се бакар позлатен Боја : Црна употреба : за RGBW LED лента поврзување (или нешто повеќе може да се мисли на) Важна забелешка :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е многу економија превозот метод, ова би можело да се следи само кога на објектот се уште е во Кина, што значи, тоа не може да се следи по тоа покажува достигнува дестинација аеродром. Ако треба да се следи испорака во полн обем, можете да изберете стандард превозот.
2. Откако ќе го изберете да брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, нашето ветување времето за испорака е 90 дена, ако нема приемот, ние ќе рефундирање. Ние не прифаќаме никакви спорот, велејќи дека следење на број е валиден, или објектот не приемот на барањето во рок од 60 дена по испорака е направен. Pls се разгледа на оваа точка, пред да наддавање, ви благодариме. Пакетот Вклучува : 30x 5 Pin машки да машки игла конектор
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Delievery време pls се однесуваат на горната табела : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Особено во шпицот пати. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Белешки : 1. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија.

Основни характеристики

Номер На Модела:
NA
търговска марка:
veromount

Избор на клиенти