Категории

.

Категории

.

50шт Micro USB 5pin B тип женски конектор плосък устата на Джак 0.8 конектор за зареждане на мобилен телефон гнездо (USB-4)

50шт Micro USB 5pin B тип женски конектор плосък устата на Джак 0.8 конектор за зареждане на мобилен телефон гнездо (USB-4)

BGN 4.24

Наличност
Налично


Ако ви требаат повеќе квантитет,pls контактирајте со нас.
Детали За Производот :
Пакетот вклучува :
50pcs x Микро USB Конектор

Основни характеристики

Номер На Модела:
Конектор Micro usb
Свойство 1:
Конектор Micro usb
Свойство 2:
Микро USB
Свойство 3:
USB
СОБСТВЕНОСТ 4:
USB-конектор
Свойство 5:
Крокодильчик
Свойство 6:
конектор
Имотът 7:
Микро USB
ИМОТЪТ 8:
съединител
ИМОТЪТ 9:
печатна платка

Избор на клиенти