Категории

.

Категории

.

Високо качествени нови резервни части 3,5 мм x 1,35 мм DC Power мъжки конектор 10шт

Високо качествени нови резервни части 3,5 мм x 1,35 мм DC Power мъжки конектор 10шт

BGN 1.98

Наличност
Налично


Производот е сосема нов, без употреба, многу светлина во тежина, Идеална замена за напојување на полнач, обезбедува сигурна врска.
Производ вклучува само машки приклучок без женски приклучок и жица, ве молиме да забележите пред да го купат.
Земја на Производство : КИНА;
Материјал : Пластика, Метал;
Нето Тежина : 18g
Пакет Содржина : 10pcs x DC Џек Адаптер;
Дијаметар : 9.3 mm/0.36"(Max.D)
Главната Боја : Црна;
Приклучокот Главата Големина : 3.5 х 1.35 mm/0.13" x 0.05"(Надвор.Кол*Внатрешна.Кол)
Приклучок Должина : 4.5 cm/1.77";
Име на производ : DC Џек Адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /-1-3 cm.

Основни характеристики

Цвят:
Черен
търговска марка:
GX. дифузер

Избор на клиенти