Категории

.

Категории

.

Корпус концевого прекъсвач оригинален нов ZCK-S ZCKS1 ZCK-S1 / ZCK-S ZCKS1H29 ZCK-S1H29

Корпус концевого прекъсвач оригинален нов ZCK-S ZCKS1 ZCK-S1 / ZCK-S ZCKS1H29 ZCK-S1H29

BGN 40.00

Наличност
Налично


Повеќе од една е дозволено. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате
за било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефон
бројот се точно кога ќе понудата на објектот.
2.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
3.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите
или размена на стоки.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.

Основни характеристики

Цвят:
ZCK-S1, ZCKS1H29
Тип Елемент:
Ключове
текущата:
630А
Номер На Модела:
ZCK-S ZCKS1 ZCK-S1 / ZCK-S ZCKS1H29 ZCK-S1H29
Характеристики:
11
Тип На Ключа:
Микропереключатель
документ:
ССС
Гаранция:
1 година
Материал:
Пластмаса

Избор на клиенти