Категории

.

Категории

.

Висококачествен крайния изключвател WLNJ-2

Висококачествен крайния изключвател WLNJ-2

BGN 47.00 BGN 49.89

Наличност
Налично


Превозот
1 глобалната превозот . ( Освен некои земји и APO / FPO)
2 , процесирање на нарачката, навремено по потврдување на уплатата .
3 , Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса .
Слика 4 не е прикажан во вистински проект , за референтни цели .
5 , услуги, транспорт време , со исклучок на викендите и празниците предвидено од страна на превозникот . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона .
6 , ако не сте примиле исплата во рок од 30 дена од вашата испорака, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе проверка на стоката и се вратам на вас со одговор како е можно поскоро . Нашата цел е задоволството на клиентите !
7 , поради акции статус и временски разлики , ние ќе го избере една брза испорака од нашиот прв располагање со магацински простор превозот вашите елементи.
Врати / Политика За Наплата
1 , ќе има 7 дена да не контактирате и да се врати од денот го добива во рок од 30 дена. Ако овој производ во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или размена за вас. Нема исклучоци ! Двете страни ги сноси транспортните трошоци е половина продавачот и купувачот .
2 , Сите предмети мора да се врати во оригинално пакување , испорака следење на број сте ги доставиле до нас , специфичната причина за враќање, вашиот pox
3 , ние ќе ја вратат вашата целосна понуда износ , во својата првобитна состојба, доби објект за пакување и ги вклучуваат сите делови и прибор , преку купувачи и продавачи да се откаже од трансакцијата од Ali Express 's .

Основни характеристики

документ:
CCC, CE, CQC
Гаранция:
10000
Тип На Ключа:
Микропереключатель
Характеристики:
Ключ
Номер На Модела:
Ключ
Тип Елемент:
Ключове

Избор на клиенти