Категории

.

Категории

.

Конектор SMA конектор SMA женски Джак директен обжим конектор LMR195

Конектор SMA конектор SMA женски Джак директен обжим конектор LMR195

BGN 2.13

Наличност
Налично

SMA конектор SMA Џек женски права crimp за LMR195 конектор Производ Серија : SMA Конектор
Семејство : Коаксијален, АНТЕНСКИ приклучок
Телото Позлата : Goldplated
Телото Престанок : Crimp
Пол : Женски
Кабелот Тип : RG58, RG400,RG142, LMR195
Отпорност : 50 Ohm Внимание :
A. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус без следење на број,нормално превозот трае околу 25-45 Дена,Бразил 35-90 Дена.
Б. Продавачот за Испорака Метод испорачуван Singapost Пост воздухопловната без следење на број,Превозот време трае околу 25-40 Дена.
В. Ако ви е потребна за следење на број,само изберете други превозот начин од нас,ви Благодариме.

Основни характеристики

търговска марка:
LiiUoDo
Номер На Модела:
OL0078
Цвят:
Злато
Стил:
Хетеро
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Приложение:
RF, осветление
Пол:
Жена
Тип:
Адаптер

Избор на клиенти